top of page

O KRÉMECH

V roce 2010 byla na český trh uvedena značka luxusní dámské kosmetiky Liběna Hlinková Cosmetics.


Paní Liběna, manželka vynikajícího československého hokejisty a legendárního trenéra Ivana Hlinky, který tragicky zahynul v roce 2004, přes těžkou ránu osudu nerezignovala na život. A kromě nadační činnosti, kterou pomáhá bývalým hokejistům, kteří se dostali do tíživé životní situace, se začala věnovat i celoživotní zálibě a koníčku: Péči o ženskou krásu a zdravý životní styl.


Že k těmto tématům jsou v rodině Liběny Hlinkové hluboce zakořeněné předpoklady, svědčí jistě i to, že její neteří je světová topmodelka Eva Herzigová. Ta také paní Liběně přispěla svými radami při začátcích podnikání v oboru kosmetiky.


Denní, noční a oční krémy značky Liběna Hlinková Cosmetics jsou prvními produkty několikaletého vývoje a spolupráce s Univerzitou Karlovou, farmaceutickou fakultou v Hradci Králové. Symbolizují nový přístup k péči o pokožku žen, které chtějí mít krásnou a mladě vypadající pleť. Šetrné složení a vhodný výběr nejnovějších kosmetických surovin, tvoří základ těchto kosmetických přípravků, určených pro náročné moderní ženy. Koenzym Q10, retinol, ženšen, zelený čaj, vitamíny A a E, extrakt ze semen červených odrůd vinné révy /obsahuje vysoce účinné antioxidanty/, látka analogická skvalanu/ je obsažena v žraločích játrech/ a další. Krémy nejsou parfemované a neobsahují barviva. Krémy jsou plněny ve Vřídle v.d. Karlovy Vary.


Výrobky Liběna Hlinková Cosmetics rozhodně nepřehlédnete. Jednoduché, ale velmi elegantní obaly vás v záplavě jiných kosmetických výrobků zaujmou. Uvedenou kosmetiku lze objednat v přímo v e-shopu, nebo zakoupit ve vybraných lékárnách či kosmetických salonech.


Nákupem kosmetiky přispějete zároveň i na ušlechtilou věc.
Část z prodeje kosmetiky putuje na konto již zmíněného Nadačního fondu Ivana Hlinky.

bottom of page